Cookie Consent by Free Privacy Policy website Všichni všude bez omezení, ale… očkovaní si připadají jako blbci – strom-duvery.cz

Všichni všude bez omezení, ale… očkovaní si připadají jako blbci

Ano. Ale proto, že byli podvedeni. A to není vina těch, co se dobrovolně rozhodli neockovat.

  1. Řeklo se, že vakcína je řešení Covidu. Není. V žádném státě, ani v těch „nad 100% očkovaných“.
  2. Řeklo se, že dvě dávky a hotovo. Není. Přišla třetí, někde i čtvrtá.
  3. Řeklo se, že 95% účinná. Není. U někoho vůbec, u jiných v týdnech/měsících pokles na statisticky nevýznamnou hodnotu.
  4. Řeklo se, že jedině vakcína ochrání. Nepravda. Překonání ochrání násobně víc.
  5. Řeklo se, že očkovaní jsou „bezinfekcni“, a dostali na to potvrzení s volným výběhem všude, aby pak zjistili, že si ve sladké nevědomosti možná nakazili, či dokonce i nedejbuh zabili blízké.
  6. Řeklo se, že nechytnou, neonemocní, nepřenesou, nepredaji. Že tím chrání sebe a zodpovědně i ty ostatní. Není pravda. Takže jaká „morálka a soudržnost“? Ta byla, když Česko silo roušky.
  7. Řeklo se, že očkování ochrání děti. Není pravda. U dětí je riziko nemoci minimální, riziko poškození převyšuje benefit.
  8. Řeklo se, že vakcinace všech je nutná, aby plošně neumírali na Covid. Není pravda, na „Covid“ umíralo méně lidí, než na spoustu dalších věcí a ti, co umřeli „s pozitivním PCR měsíc po, během, či po nákaze až v nemocnici, byli naprosto většinově komorbidni nebo fatálně nemocní velmi staří senioři dokonce nad běžným průměrem dožití. Díky focusu na jednu jedinou diagnózu byla dva roky potlačená ostatní péče, takže spousta vakcinovaných mrtvých nebyla v kolonce Covid, ale ostatních. A měsíce se vakcinovani v nemocnicích netestovali!!!
  9. Řeklo se, že je vakcína super bezpečná. Světově jsou hlášeny miliony nežádoucích potenciálních efektů vakcín, potíže, úmrtí, státy odmítají kvůli těmto „velmi vzácným a velmi zřídkavým“ událostem aplikovat některé vakcíny některým lidem, jakákoliv poctivá diskuse, prověření, reakce na podněty nula nula nic, vymazávání osobních případů, sdílení potíží, šílené!
  10. Řeklo se, že je vakcína dobrovolná, ale lidé byli ponoukani, lákáni, omezováni, vyhazováni, nepřijímání z/do práce,