Cookie Consent by Free Privacy Policy website Vítězství Ruska bude znamenat nárůst sympatií k němu v řadě národních států střední a východní Evropy – strom-duvery.cz

Vítězství Ruska bude znamenat nárůst sympatií k němu v řadě národních států střední a východní Evropy

Vítězství Ruska bude znamenat nárůst sympatií k němu v řadě národních států střední a východní Evropy, a to nejen v Srbsku, Černé Hoře, Severní Makedonii a v Maďarsku či na Slovensku, ale také i v Polsku, v pobaltských státech, Rakousku, českých zemích, Rumunsku, Bulharsku, Řecku a na středomořském Kypru.
Jakmile padnou jejich prodejné, antipatriotické, USA dosazené elity, vrátí se do těchto zemí tradiční a ruské hodnoty jako vlivná síla.

5. Ruské hodnoty, které promění i západní Evropu

EU, která vznikla ihned po rozpadu SSSR, byla od počátku umělým konstruktem, postaveným na odmítnutí vlastenectví ve prospěch neexistující nadnárodní evropské identity.

Vlastenectví je pro Brusel existenční hrozbou.
Částečně proto byl již v dobách společného trhu De Gaulle, který chtěl konfederaci vlastí, svržen při převratu organizovaném USA v roce 1968.

V roce 2016 pak vlastenci hlasovali při brexitu proti elitě establishmentu i demokratickému prezidentovi Obamovi.

V EU šlo vždy o odmítnutí národních identit ve prospěch postkřesťanských, ba protikřesťanských, protinárodních a protirodinných hodnot, masové imigrace placených otroků, vnucování agendy LGBT, omezování svobod pro protiunijní názory atd. To nejsou ruské hodnoty.

Závěr: Globální denacifikace

Stejně jako v roce 1814 osvobodila ruská vojska Paříž a v roce 1945 Berlín, tak bude po roce 2022 pod tlakem ruských hodnot osvobozen, respektive zhroucen Brusel.

Hovoříme o rozpadu Evropské unie vytvořené Spojenými státy a také o vyklizení amerických základen ve východní Evropě a bývalém východním Sovětském svazu.

Budeme svědky vzniku národních center, od Skotska po Kypr, od Katalánska po Mongolsko, od Slovenska po Střední Asii.

Bublina západní, americké/britské/EU, pýchy splaskne v důsledku ruského osvobození a denacifikace Ukrajiny.

Aby si Rusko zachovalo svou identitu imperiálního národa, ochránilo integritu pravoslavné víry a zaručilo mír v celém multipolárním světě, rozšíří tento proces denacifikace na všechny.

I. M.

/Z webu thesaker.is pro vás přeložil a poupravil I. M.; http://thesaker.is/the-ukraine-and-the-end-of-the-history/

thesaker.is (https://thesaker.is/the-ukraine-and-the-end-of-the-history/)
The Ukraine and the End of the History | The Vineyard of the Saker
A bird’s eye view of the vineyard