Cookie Consent by Free Privacy Policy website To je pěkné, jak se Anglosasům podařilo poštvat Slovany proti Slovanům – strom-duvery.cz

To je pěkné, jak se Anglosasům podařilo poštvat Slovany proti Slovanům

Převzato z fb. Omlouvám se autorovi, že jsem jeho podpis vynechal, protože nevím, jestli by jej chtěl zveřejnit.

To je pěkné, jak se Anglosasům podařilo poštvat Slovany proti Slovanům. Jsou šikovní, viďte? Pracovali na tom dlouho a od roku 2014 se jim to opravdu daří. Poštvali Ukrajince na Rusy.

USA je samý bezdomovec, ve velkých městech lidé stanují na ulicích, protože kvůli bídě nemají kde bydlet, ale za všechno může Rus. Proto Rusa teď vyhazují ze školy v Česku, Rus se bojí na české ulici promluvit, aby se neprozradil.

Rus totiž poslal vojáky základní služby, nezkušené dvacetileté kluky v tancích na Ukrajinu, aby ukončili osm let trvající občanskou válku, a Anglosaská média jsou teď plná videí, jak tyhle kluky zatýkají a vyslýchají ostřílení ukrajinští vrazi, vycvičení a vyzbrojení americkou armádou. Ti stejní militanti, kteří osm let bombardovali a zabíjeli Rusy na Donbasu. A do toho zadlužené Česko posílá za 400 milionů korun (opět na dluh, jak jinak) zbraně pro ukrajinské militanty, aby válka trvala co nejdýl…

Víte co? Válka slouží bohatým, chudí v ní jen umírají. Zbohatnou na ní Anglosasové, Slované v ní jen zemřou. Dodejte Ukrajincům další zbraně a udělejte z Rusů v celé Evropě lovnou zvěř, vyhoďte je z české školy, dejte jim výpověď z práce a z bytu, vyhostěte je! Poplivejte je a sem tam hoďte kamenem, vy spravedliví!

Donuťte Putina použít jaderné zbraně! Cílem budou všechny členské státy NATO a ticho v Česku nastane během šesti minut.

Vy tupá hovada! Nepřemýšleli jste nad kovidovou propagandou a nepřemýšlíte ani teď. Roušky, respirátory a tečky jste doplnili o ukrajinskou vlajku na profilovce. Je mi z vás zle! Ze sociálních sítí jste udělali nesnesitelnou žumpu, šíříte zlo a nenávist, v reálném životě se díky vám nedá existovat, díky vám se může stát, že za pár let nebude mít zbylá přeživší Evropa čím si zatopit ani co žrát!

Dál tupě sledujete ČT a takzvaná oficiální média a proto nikdy nepochopíte, že pravděpodobně všechny státy světa ovládli ti nejhorší z nejhorších. Psychopati, sociopati, hadi v oblecích, svině svinské, co si neváží jiného života, než toho svého. Naučili vás překročit chudáka ležícího na ulici, naučili vás nevnímat problémy druhých. Donutili vás zapomenout, že to nejkrásnější a nejdůležitější v životě je zadarmo… Objetí, polibek, úsměv!

Dnes jsem viděl na autobusové zastávce tři krásná patnácti nebo možná sedmnáctiletá děvčata – bavila se spolu, smála se, objímala se, krásný pohled na normální život, jak kdysi byl. Všichni ostatní kolem? Zombíci s maskami. Fuj… Nedá se už na to dívat. A to je vaše práce!

Nikdy jsem nechápal, jak mohl Hitler zmanipulovat celé Německo. Teď už to chápu. Chováte se stejně idiotsky, jako tehdejší Němci. Jen slovo Žid jste zaměnili za slovo Rus. Vy hlupáci s vlaječkami.

Tak, a teď mi smažou profil. Ale říct jsem to musel. Já totiž věřím – vím to vlastně jistě, protože tak to je, co svět světem stojí –, že elitáří včetně těch našich vládnoucích partajníků, kteří podporují válku zbraněmi, místo co by se snažili konflikt utišit diplomatickou cestou, za to jednou zaplatí! Na provaze. Jinak by totiž život neměl smysl. Život bez radosti, štěstí a lásky smysl nemá!

Máme-li žít jen pro peníze, jak si to představují oni, to ať tahle planeta klidně pukne a můžeme se začít vyvíjet znovu od prvoka někde jinde. Nádherná Pandora ze souhvězdí Alfa Centauri to ale pravděpodobně nebude, tam už Amíci taky byli. A na Marsu ani na Jupiteru to z technických důvodů nejde. Tak kde chcete znovu začít, do prdele?
Jsem nasranej. Nazdar!

https://t.me/svoboda365diskuze/218952

Lidi, teď jsem četla některé komentáře na ČT 24. No tvl to snad není možný, kolik lidi je zmanipulovaných… a dokonce ten šašek Minář píše, že máme nejlepšího premiéra. Ty vogo. Mě málem kleplo, ta děvka od Sorose tam dělá propagaci tomu Fialovému humusu a lidi tam mlaskají blahem. No to je na bliti. 🤮🤮🤮 to je tak jak říkáte. Je vymalováno a poslední může zhasnout!! (z diskuse na Telegramu)