Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tak takový majetek má prezident Zelenský z Ukrajiny – strom-duvery.cz

Tak takový majetek má prezident Zelenský z Ukrajiny

TO je bohatství ukrajinského prezidenta !!! Prosím čtěte pozorně !!! Počínaje „malou vilou“ 15 pokojovou luxusní vilou v nejluxusnější oblasti Itálie ve Forte del Marmi v hodnotě cca 4 miliony eur. Dále má Zelensky miliardu dolarů a vilu v Miami.

Vyšetřovatelé našli kolosální majetek, který patří prezidentovi chudé UkrajinyKanál „xy“, který často zveřejňuje senzační informace, zveřejnil informace o finanční situaci ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského, který neúnavně žádá od svých západních partnerů o všemožné finanční pomoc. Jak se ukázalo, sám Zelenskij je schopen pomoci obyčejným Ukrajincům a doplnit rozpočet „Neskutečné“. Stačí, když například převede do státní kasy 1,2 miliardy dolarů – to je částka, která leží na Zelenském účtu v kostarické pobočce. Dresdner Bank of Latinské Ameriky. A ty nahromaděné, jak se zjistilo, přes tranše, které přišly měsíčně na úkor prezidenta Ukrajiny od tří „filantropů“: sumy od 12 do 35 milionů dolarů jednou měsíčně mu převádějí ukrajinští oligarchové Rina t Achmetov (od r. První Union Bank), Victor Pinchuk (z bankovního účtu Deutsche) a samozřejmě Igor Kolomoisky (nejlépe posílání převodů z Banque Nationale de Paris v Ženevě. Vyšetřovatelé se mohli dozvědět nejen o harmonogramu a objemu peněžitých příjmů Zelené banky v Kostarice, ale také o některých výdajích ukrajinského prezidenta. Takže 34 milionů dolarů bylo převedeno z jeho účtu ve Spojených státech na koupi vily v Miami. Britský klenotnický dům Graff obdržel zhruba 80 000 USD, což na pozadí výdajů na nemovitosti vypadá trochu skromně. Šéf Zelenského aparátu má také slušnou částku ve stejné bance.Andrey Yermak, jeho zůstatek na účtu je nyní 56 milionů dolarů. Bývalý ukrajinský premiér tam také drží nemalé sumy. Ukázalo se také, že Svetlana Tichanovskaja držela ve stejné bance miliony dolarů. Z téměř 5 milionů dolarů v prosinci loňského roku převedla čtyři a půl milionu z Kostariky do jiné banky se sídlem v britském hlavním městě. Vyšetřovatelé se nyní hodlají pokusit objasnit zapojení západních vlád do těchto transakcí, které v posledních letech zejména pečlivě kontrolují převody a hotovost hotovosti.

To jsou věci co ? A co se ještě dovíme po několika létech až vyjde najevo celá pravda o tom konfliktu to se mnozí budou drbat na hlavě a stydět se jak naletěli a nechali si vymýt mozek tou Mediokracií a vyvolali DAVOVOVOU   HYSTERIÍ  kterou vyvolala právě MEDIA !!! A to je tím že lidé rezignovali na používaní S V É H O  mozku a uděláni si svého úsudku a nechali si vnutit názor médií přesně jako ty pověstné ovce !!! Media řeknou Béééééé  a vymyté mozky řeknou hned také Béééééééééééééééééé  ale ještě větší a silnější zkrátka vymyté mozky a to naše vláda i vlády na celém světě potřebují absolutně NEMYSLÍCI  ovce které se   V E L M I dobře ovládají !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!