Cookie Consent by Free Privacy Policy website POČÁTEK VÁLKY S RUSKEM VZEJDE RYCHLE – strom-duvery.cz

POČÁTEK VÁLKY S RUSKEM VZEJDE RYCHLE

NEJDŘÍVE ALE PROBĚHNE STRATEGICKÝ KLID PŘED BOUŘÍ.

Toto je informace pro všechny, kteří se ukájejí přesvědčováním sami sebe i svých blízkých v jakém bezpečí a jistotě žijeme. Pozoruhodný rozbor, proč válka bude. Mrazí z toho!

Pakt NATO s jednou miliardou lidí, stojí proti 160 milionům Rusů‼️‼️

Jejich jedinou obranou jsou atomové zbraně, na pozemní válku nemají dost lidí. Proč do Rusů pakt NATO stále vrtá. Článek vysvětluje mnohé. Jak porazit Rusko, ale proč? Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění ruské hrozby, začíná varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje. Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a slovo zadržet Rusko je každodenním slovníkem hlavních médií. Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných převratů radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu.

Plány západních mocností, které vypracovaly pro Rusko, jsou stále stejné. Ponechat pouze 15 milionů
Rusů na jejich vlastním území. Britská premiérka Margaret Thatcherová za tento projev sklidila velké
ovace a uznání. Plán pokračuje.

Zdroje Ruska musí být rozděleny. Ještě je třeba doladit poslední obraz světové krutovlády v Rusku, a pak už všichni budou souhlasit s vraždou ruského prezidenta Putina.

https://t.me/coNemateVedet/11181