Cookie Consent by Free Privacy Policy website Bohužel je často nutné zničit stávající, než může vzniknout nové – strom-duvery.cz

Bohužel je často nutné zničit stávající, než může vzniknout nové

Strávil jsem rok demolováním svého domu, než jsem ho mohl začít znovu stavět, což byl dlouhý a bolestivý proces. Nemohl jsem to jen tak srazit buldozerem, musel jsem to udělat kus po kuse, protože určité konstrukční stěny, trámy a základy musely být zachovány.

Podobně jsme svědky pomalé destrukce systému, v němž je každá instituce, která byla jeho součástí, vystavena jako kompromitovaná základní sítí korupce, která sahá až na vrchol. Sanace azbestu musí být volána! Dům je toxický.

Bylo by skvělé, kdybychom systém mohli jen rozbít buldozerem, ale výsledný chaos by byl příliš neovladatelný.

Stejně jako já jsem jednal se svým domem, musíme metodicky odstranit mylné představy, záměrné lži, indoktrinaci systémů, hromadné vymývání mozků a matrix hypnózu, abychom odhalili shnilé sloupy, odhalili zlé základy a mohli konečně začít stavět dům, který chceme.

Destruktivní fáze je vždy ošklivá a často demoralizující, máte pocit, že se nikdy nedostanete k tvůrčí části, ale musíme být trpěliví a vytrvalí. Uděláme to tak dlouho, dokud zůstaneme věrni pravdě a vizi klidného, zdravého a harmonického domova pro nás všechny.

Bůh nám dal půdu, vzduch, vodu, materiály a krásný rámec k zabudování, takže se zbavme zdí matrixu a postavme něco, co můžeme nazývat domovem pro celé lidstvo.

https://t.me/PRATELE_RUSKA/42386