Cookie Consent by Free Privacy Policy website Zpráva od Nataschy Janssen z Nizozemska – strom-duvery.cz

Zpráva od Nataschy Janssen z Nizozemska

Jak mnozí z vás možná vědí, moje matka se narodila v bývalém Sovětském svazu na Ukrajině, kde je moje velká rodina mixem Rusů a Ukrajinců. Z tohoto důvodu se cítím nucena podělit se o svůj pohled na vývoj na Ukrajině. s tebou.

Vzhledem ke svým rusko-ukrajinským kořenům mám oba národy velmi ráda, staleté bratrské národy splývající dohromady. Kdyby jste se mé ukrajinské matky zeptali, zda se cítí více Ruskou než Ukrajinkou, odpověděla: „Je to zvláštní otázka, na kterou nemám odpověď. V našem jazyce, hudbě a tanci jsou rozdíly, ale naše srdce jsou jedno.“ .

Tak jsem vyrostla a prožila 40 let – nejlepší dobu v životě – v lásce a pospolitosti, prožité v Rusku a na Ukrajině, v bývalém Sovětském svazu.

Je dobře, že nyní všichni v Nizozemsku vystupují proti válce. Nikdo nepodporuje válku.

Ale proč všichni mlčeli, když tato válka začala před 8 lety?

Proč všichni nenadávali, když byly na východní Ukrajině povražděny tisíce občanů?

Proč všichni nenadávali Ukrajině, že nedodržuje Minské dohody?

Kde byli všichni, kdo se podívali jinam, když bylo v Oděse zaživa upáleno 52 lidí?

Kde byli všichni, kdo si mysleli, že je dobře, že byla svržena vláda zvolená v roce 2014 a že velkou evropskou zemi ovládla parta neonacistů?

Kde byli všichni, když ukrajinský režim odebral ruským Ukrajincům základní lidská práva?

Ruský jazyk byl zakázán, ruským Italům byl zrušen nárok na důchod a děti, které mluvily rusky a měly ruská jména, nebyly ve škole vítány.

Kde byli všichni, když neonacisté organizovali pochody a vykřikovali hesla jako „Rusové do plynu“?

Konečně, kde byli všichni ti, kteří mlčeli, když velké části této krásné země, kdysi evropských sýpek, byly prodány za jablko a vejce bankám a investorům, např. k využití pro genetické inženýrství společností Monsanto a nejnovější evropský mega-bio- průmysl?

Moje neteř na Ukrajině viděla, jak se před jejím domem postavila taková tovární farma. Neustálý křik těchto natěsnaných zvířat a pak to ohlušující ticho…

Vezměte na vědomí: Ukrajina měla pouze jedno malé plemeno skotu, než se země dostala pod vlastnictví západního bloku. Ukrajina se před 8 lety stala vazalem Západu. Kolonie. A to vše na úkor lidí, zvířat, přírody a životního prostředí…

Proč je tedy soucit lidí až nyní směrován do hněvu proti válce?

Ukrajinské obyvatelstvo je ve válce již 8 let. Do Ruska již uprchly statisíce Ukrajinců, včetně mých příbuzných, jako je moje neteř a její rodina.

Samozřejmě vím, že většina lidí si tuto stránku věci neuvědomuje, protože naše zpravodajská služba a MSM poskytuji velmi jednostranný obraz situace. Tyto informace nyní poskytuji z druhé strany. Dělejte, co chcete, ale mlčení už pro mě není volbou.
Mohu jen doufat, že mír brzy přijde pro VŠECHNY Ukrajince, rusky a ukrajinsky mluvící.

https://t.me/absurdnisvet/12827