Cookie Consent by Free Privacy Policy website Zastavení třetiny plynových dodávek z Ukrajiny má na svědomí americký Pentagon – strom-duvery.cz

Zastavení třetiny plynových dodávek z Ukrajiny má na svědomí americký Pentagon


Neuvěřitelné informace. Zastavení třetiny plynových dodávek z Ukrajiny má na svědomí americký Pentagon, který podmínil souhlas Kongresu s mamutí válečnou půjčkou zastavením transportu ruského plynu do Evropy! Toto je válečný čin USA  proti Evropě!

Pokud Kyjev nezastaví alespoň část ruského plynu do Evropy, tak americký kongres prý neschválí, případně výrazně omezí disponibilitu s obrovskou válečnou půjčkou ve výši 40 miliard amerických dolarů. A  protože Kyjev půjčku nutně potřebuje, Kyjev na toto vydírání musel v úterý přistoupit [2], i když tím přijde o miliardy dolarů za tranzit ruského plynu do Evropy. Úvěr je ale zajímavě koncipovaný, protože věřitelem úvěru není americká vláda, jak by se dalo předpokládat, ale přímo Federal Reserve, tedy americká centrální banka. Jinými slovy, za tento úvěr nebude Kyjev dlužit Washingtonu a jeho vládě, ale bude dlužit FEDu.
A to znamená, že bude dlužit Domu Rothschild napřímo. No, a je to venku. Ukrajina nebude dlužit za půjčku americké vládě ale přímo FEDu! Co to bude znamenat?
Žádné štráchy, prostě židovský prezident Ukrajiny zadlužil zemi u sionistických Rothschildů. Svůj svému. A teď už naivní Ukrajinci mohou sobě rovnou vystrojit funus. Protože z tohoto dluhu už se nevyhrabou.  A ani to není cílem. Zelenský byl do funkce dosazen právě proto, aby předložil Rothschildům celou Ukrajinu na talíři.
A k tomu teď došlo…Panečku, tak jednoduché, že? Kdyby nevypukla válka, musel by půjčku schvalovat ukrajinský parlament. A tak obrovské zadlužení by jistě narazilo na odpor opozice. Ale ve válečném stavu? V tom drží veškerou a neomezenou moc jen prezident jako vrchní velitel a činnost parlamentu je suspendována… Takže stačí Zelenskému podmazat, strčit mu kokain pod nos (obrazně i doslova), prachy na účet ve Swissu, v Panamě, v Belize, a je to! Zelenský, který figuruje ve svodkách Pandora Papers [4], je zkorumpovatelný tak snadno, že snadnější to už být nemůže.
Ukrajina je tak Rothschildů! Hotovo, vymalováno a největší konceptuální debilové mohou teď začít řvát Slava Ukraini !!! Ani jim nedojde, že Ukrajina právě dostala nového majitele.