Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nejvyšší soud USA ve velkém vítězství svobody zrušil všeobecné očkování – strom-duvery.cz

Nejvyšší soud USA ve velkém vítězství svobody zrušil všeobecné očkování

Američtí specialisté na infekční choroby Bill Gates, Antoni Fauci a Big Pharma prohráli žalobu Nejvyššího soudu USA tím, že nedokázali, že všechny jejich vakcíny za posledních 32 let byly bezpečné pro vaše zdraví! občana!

Žalobu podala skupina vědců vedená senátorem Robertem F. Kennedym Jr., který řekl: „Nové vakcíně Covid je třeba se za každou cenu vyhnout.

Naléhavě vás upozornil na důležité otázky související s nadcházejícím očkováním proti Covid-19.

Poprvé v historii očkování tzv. mRNA vakcíny nové generace přímo zasahují do genetického materiálu pacienta, a proto pozměňují individuální genetický materiál, což je genetická manipulace, která byla již v minulosti zakázána a dříve považována za trestný čin. Norimberská smlouva z roku 1945.

Vakcína COVID Sars 2 není tradiční vakcína.

Co vždy byla vakcína?

Byl to vždy samotný patogen, mikrob nebo virus, který byl oslabený, tedy oslabený, a vpraven do těla, aby produkoval protilátky.

Je součástí novější skupiny mRNA (Messenger Ribonucleic Acid). Jakmile je mRNA uvnitř lidské buňky, přeprogramuje buněčnou RNA a RNA buňky zase přeprogramuje normální DNA buňky, která začne produkovat další protein.

Jinými slovy, nijak se nepodobá tradičním vakcínám, protože je to nástroj genetického ovlivnění!
V důsledku bezprecedentního očkování mRNA již očkovaní nebudou moci pokračovat v léčbě příznaků vakcíny.

Očkovaní lidé budou muset přijmout následky, protože již nemohou být vyléčeni pouhým odstraněním toxinů z lidského těla, jako je osoba s genetickou vadou, jako je Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, genetika srdečního selhání, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom atd.), protože genetická vada je věčná!

To jasně znamená: pokud se po vakcinaci mRNA rozvine symptom očkování, žádný terapeut nebude schopen pomoci, protože poškození způsobené tímto typem očkování bude geneticky nevratné.
https://1scandal.com/etats-unis-la-cour-supreme-annule-la-vaccination-universelle/
BRAVO ROBERT KENNEDY JR.

VELKÉ NOVINKY

NEJVYŠŠÍ SOUD SPOJENÝCH STÁTŮ
ZRUŠENÉ UNIVERZÁLNÍ OČKOVÁNÍ

Tímto způsobem všechny země světa, občanské organizace a my všichni, kteří bojujeme proti tomuto SMRTELNÉMU JEDU
Nyní máme SKUTEČNOU větu, která potvrzuje, jak škodlivá je tato smrtelná takzvaná vakcína. Stejně jako vakcíny, které používali v posledních 33 letech, kde nemohli prokázat jejich účinnost.
Tato VAKCÍNA SMRTI porušuje NORIMBERSKOU smlouvu z roku 1945
* ZÁKAZ GENETICKÉ MANIPULACE, že tyto obsahovaly mRNA pozměňující lidskou DNA a nyní jsou TRANS-LIDSKÉ *