Cookie Consent by Free Privacy Policy website Jsem Dr. Roger Hodkinson, svobodumilovný patolog z Kanady – strom-duvery.cz

Jsem Dr. Roger Hodkinson, svobodumilovný patolog z Kanady


Jsem Dr. Roger Hodkinson, svobodumilovný patolog z Kanady. Jsem členem Americké vysoké školy patologů Royal College of Physicians and Surgeons of Canada, svůj lékařský titul jsem získal na University of Cambridge ve Spojeném království a zastával jsem řadu významných pozic, včetně asistenta profesora na University of Alberta. , jako prezident Asociace laboratorních lékařů Alberty, jako předseda kanadské rady examinátorů a jako výkonný ředitel velké komunitní patologické laboratoře. V současné době jsem prezidentem americké biotechnologické společnosti, která se zabývá sekvenováním DNA. Mám pro vás řadu důležitých zpráv vyplývajících z této bezprecedentní hororové show, nejhorší v historii medicíny. Jsem hluboce pobouřen touto naprosto zbytečnou groteskní lidskou tragédií. Takže moje první zpráva je tato: nevěřte ničemu, co se vám říká, všechno to byla snůška lží, čistá propaganda od začátku do konce. Není to nic jiného než špatná sezónní chřipka s mírně zvýšeným rizikem pro starší lidi s komorbiditami.
Moje druhá zpráva je, že jde především o pandemii strachu, strachu záměrně živeného dvěma hlavními faktory: nechvalně známým testem PCR a brutálně účinným potlačováním jakéhokoli protiprohlášení. Test PCR produkuje více než 95 procent falešně pozitivních výsledků u dokonale zdravých lidí, což podporuje tabulky v ranních novinách, které tyto falešně pozitivní výsledky nazývají případy. Nic takového neexistuje – lžou vám. Druhým důvodem ke strachu je brutální zatajování pravdy ze tří zdrojů, na které byste se běžně spoléhali pro nezávislý úsudek – politiků, médií a lékařů. Zejména zdravotníci, kteří se svým zbabělým mlčením rozhodli nadřadit příjem nad etiku, tedy etiku, na které by nám lékařům mělo skutečně záležet, zejména neškodlivost a informovaný souhlas. Strach se zase stal záminkou pro politiky a nevolené byrokraty k prosazování směšných, naprosto svévolných nařízení, pro jejichž účinnost neexistuje v lékařské literatuře shoda – žádná! Mluvím o maskách, sociálním distancování, zákazech cestování a uzamčení. Nemohli pracovat, nefungovali a fungovat nebudou.
Takže moje třetí zpráva je jednoduše toto: čti mi ze rtů, nic nefunguje kromě účinné profylaxe nebo vitaminu D a včasné léčby podle Dr. Mekolloch McCullough. Toto je politická hra s medicínou a je to velmi nebezpečná hra. Zdobí se vlajkou a tvrdí, že jen oni mohou chránit před všemi riziky života. Toto není možné! Jako patolog vám mohu s naprostou jistotou říci, že smrt se stává, život je riskantní. Zvykněte si na to, stejně jako během minulých chřipkových epidemií a každý den, když řídíte své auto. Vláda si musí zvyknout na to, že moderní medicína je naprosto neschopná kontrolovat šíření respiračních virů. Jednoduše se musíme přizpůsobit, jak jsme to nejúčinněji dělali v minulých chřipkových epidemiích, s liberálními dávkami nejlevnějšího a nejúčinnějšího léku. To je zdravý rozum.
Flip-flop Fauci vytvořil Covid-19, když jeho výzkum přínosu funkce utekl z wuhanské laboratoře. Neměli byste být nuceni riskovat svůj život a život svého dítěte očkováním jen proto, abyste vyřešili problém, který jste vytvořili. Toto je státní tyranie a je neuvěřitelně urážlivá. Tak se, proboha, nenechte očkování zastrašit! Řekněte jim, aby přestali s očkováním.
Děkuji.

https://t.me/absurdnisvet/14379