Cookie Consent by Free Privacy Policy website Do ČR přijede autobus 55 Ukrajinců – strom-duvery.cz

Do ČR přijede autobus 55 Ukrajinců


Do ČR přijede autobus 55 Ukrajinců. První si založí u Expobank bankovní účet a doporučí jej ostatním 54 Ukrajinců. Za doporučení tento jeden Ukrajinec dostane od Expobank celkem 27.000 Kč. 54 doporučených Ukrajinců dostane za doporučení od Expobank po pětistovce, tzn. celkem také 27.000 Kč. Podmínkou pro vyplacení peněz je alespoň 3x zaplatit za cokoli v obchodě platební kartou Expobank. Fajn, 54 Ukrajinců si koupí 3x jeden rohlík za 2,50 Kč. Po odečtení nákladů dostanou každý 492.50 Kč. To když vynásobíme počtem Ukrajinců, je to celkem 26.595 Kč. V tuto chvíli jsme tedy za autobus Ukrajinců na částce 53.595 Kč. Zatím z peněz banky.

Následně UKčko dostane na účet 5000 Kč prostřednictvím státu z Vašich daní. Zajede si pro něj bezplatnou MHD za 1 Kč do ZOO, za 1 Kč do bazénu a výletní autobus může jet zase hezky domů. To máme tedy 5000 mínus 2 Kč krát 55 = 274.890 Kč, toto už z Vašich daní. Celkem tedy jsme společně s bankou výše na 328.485 Kč za autobus. Tak. Nyní si projdeme cestovní náklady.

Jo, leda tak hovno. Cestovní náklady sponzorujete opět Vy, takže UK nezaplatí nic, ale my si k částce 328.485 Kč můžeme připočítat třeba 2.656 Kč za cestu z Kyjeva do Prahy i zpět. Při 55 cestujících je to 146.080 Kč. To přidáme k 328.485 Kč a máme 474.565 Kč.

Takovéto UKčko tu bude třeba deset dnů. Bude ubytováno zdarma, neboť ten, kdo jej ubytuje, přeci snad měl dostat 1000 Kč na osobu nebo jak to bylo či snad ještě je. Pokud si tedy dobře vzpomínám. Autobus UK47 má od Vás tedy něco přes půl mega. Toto nemusí absolvovat jen v ČR, autobus si může udělat „Tour de Europa“, kde fungují zase jiné podvůdky, o kterých třeba ani nevíme. Já tady řeším jen ČR.


Nu a toto je takový hezký základ. Samozřejmě nás to bude všechny stát mnohem více, neboť…. Teď si spočítejte, kolik takových autobusů se může při počtu příjemců uprchlíků do ČR vybavit a kolik miliard Kč Vás to stojí. Tak to je přeci bezva, nebo ne? A co s tím, „vlastenci”, uděláte? H.

Další věc která je zajímavá články o Nord stream 2.
Poslední článek, který jsem četla je o smlouvě Rusko, Německo, USA
kde se země dohodly, na společném postupu jak odškodnit Ukrajinu za to, že přes ně nepůjde tranzit plynu.

Stále více mám pocit nejde o lidi, nejde o válku jde právě o tuto smlouvu, kterou nedohledáš. Pravděpodobně. A my všichni ji zaplatíme.

Dále ona banka Expobank, která je tak štědrá snad nejvíce. Kde je studna té štědrosti?

Co je nejhorší obyčejní lidé se uráží navzájem používají tituly jako ruský troll, proruská piča, Putinův hlupák. Tolik lidí překvapilo svým chováním. Toto je nástup agendy 21,30,50. Jeden světový řád.

Položit vládu „nejsou tu navždy“ ano nejsou, divadelní kulisy a loutky se obměňují.

Kdybych to měla přirovnat, je to jako kdyby proběhla Jalta, rozdělení sfér vlivu a území. Obyčejní lidé o tom nevěděli a neměli na to žádný vliv.
Dá se tohle někomu napsat vysvětlit? Hlavně těm, co mají stále puštěnou TV. Odpověď … NEDÁ.

(mailem)