Cookie Consent by Free Privacy Policy website Covid je krytí pro rabování a bankrot v USA – strom-duvery.cz

Covid je krytí pro rabování a bankrot v USA


Catherine Austin Fitts: Covid je krytí pro rabování a bankrot v USA
NEJSME v „křehkém finančním systému“, jsme ve válce a ve státním převratu; a zdravotní péče je pouze marketingový plán pro reengineering nebo naše vládní a finanční systémy.
Catherine Austin Fitts (narozený 24 prosince 1950) je americký investiční bankéř a bývalý veřejný činitel, který sloužil jako výkonný ředitel společnosti Dillon, Read & Co. a během předsednictví George HW Bushe jako náměstek ministra pro bydlení a urbanismus Spojených států amerických. Rozvoj pro bydlení.
Pokud bude zavedena digitální měna centrální banky (CBDC)…
„Pokud kontroloři nechtějí, abyste cestovali více než 5 mil od domova, vaše kreditní karta nebude fungovat dále než 5 mil od domova. Pokud kontroloři nechtějí, abyste si kupovali pizzu, zabrání vám v nákupu pizzy.“ Pokud vás správci chtějí zdanit více, pouze zvýší své přímé daňové inkaso z vašeho účtu.“
„V tomto otrokářském systému nebudete mít žádné soukromí ani svobodu. Kromě toho budou kontroloři schopni sledovat každou transakci, kterou provedete.“
Již více než sto let používá Západ „model válčení centrálních bank“, ve kterém centrální banky tisknou peníze a armáda zajišťuje, aby byly použity „moudře“ [například pro genocidu nebo stimulaci ekonomiky]. Ale v posledních dvou desetiletích se Západ přibližuje k významné změně ve svém vládnutí a finančních modelech. Centrální bankéři potřebovali výmluvu, že mnoho finančních prostředků chybí ve vládních rozvahách.
Vstupte do „Magic COVID Virus“, který je navržen tak, aby poskytoval vzdušnou ochranu pro „nešťastnou“ skutečnost, že mnoho finančních slibů nebude dodrženo [protože byly vyrabovány důchody a sociální zabezpečení].
Od roku 1998 (nyní zcela nezákonný) federální režim USA odmítá vykazovat auditované účetní závěrky, jak to vyžaduje zákon.
Nicméně z finančních výkazů, které Federální režim USA vytvořil, víme, že v letech 1998-2015 bylo 21 bilionů USD v „nedokumentovatelných úpravách“ [což znamená peníze ukradené z uloupeného systému].
V roce 2017 zveřejnil profesor Dr. Mark Skidmore z Michiganské státní univerzity všechny podrobnosti o 21 bilionech uloupených v letech 1998–2015, i když po roce 2015 bylo uloupeno ještě více peněz. Federální režim USA se dostal pod určitý tlak, takže v roce 2018 přijal FASAB56 (Prohlášení o federálních standardech finančního účetnictví 56, utajované činnosti), které jí „právně povoluje“ vést tajné knihy.
Je správné to považovat za finanční převrat, kterým centrální bankéři ovládli Západ.
Konečným cílem tohoto státního převratu jsou digitální „měny“ provozované a kontrolované centrálními bankami.
Tyto CBDC samozřejmě nebudou měnami samy o sobě, ale spíše kontrolními systémy. K zavedení systému CDBC budou centrální bankéři potřebovat „očkovací“ pasy, které nemají NIC společného se zdravím, ale s implementací otrockého systému finančních transakcí, který se v podstatě rovná úplné kontrole, ale bude také využívat lidi jako kolaterál.
Když doktorka Naomi Wolfová řekla, že „vakcínové“ pasy jsou koncem lidské svobody na Západě, měla pravdu.
Příklady: Pokud kontroloři nechtějí, abyste cestovali více než 5 mil od svého domova, vaše kreditní karta nebude fungovat dále než 5 mil od vašeho domova. Pokud kontroloři nechtějí, abyste si koupili pizzu, zabrání vám v nákupu pizzy. Pokud vás správci chtějí zdanit více, pouze zvýší své přímé daňové inkaso z vašeho účtu.
V tomto otrokářském systému nebudete mít žádné soukromí ani svobodu. Kromě toho budou kontroloři schopni sledovat každou jednotlivou transakci, kterou provedete. Kryptoměny, jako je Bitcoin & Co, se mohou stát regulovanými a MŮŽE jim být povoleno koexistovat s národními CBDC. [Je poměrně jisté, že bitcoin kódovaný NSA byl prototyp.]
NEJSME v „křehkém finančním systému“, jsme ve válce a ve státním převratu; a zdravotní péče je pouze marketingový plán pro reengineering nebo naše vládní a finanční systémy.

Paralelně s drancováním zejména amerických penzijních systémů a systémů sociálního zabezpečení mocenská elita tvrději pracovala na tom, jak snížit očekávanou délku života v USA tím, že po roce 1998 výrazně zvýšila „velkou otravu“. [A zatím COVID-BIOWEAPON-JAB se stal nejúčinnějším nástrojem „Velké otravy“.]
[Pamatujte si, že Heinz-Alfred Kissinger (přezdívka Henry) odhalil, že dobytí světa talmudisty by bylo prostřednictvím JÍDLA, ENERGIE a PENĚZ. Jako „mladý“ padesátiletý muž v roce 1973 Kissinger prohlásil: „Kdo kontroluje zásobování potravinami, ovládá lidi; kdo ovládá energii, může ovládat celé kontinenty; kdo ovládá peníze, může ovládat svět“. Poznámka: Nedávno prozradil, že Tchaj-wan bude spouštěčem pro zahájení 3. světové války, která je nyní v její předehře a kterou talmudisté plánují jako třetí díl jejich „Válka Goga a Magoga“ založené na Knize Ezechiela .]
Řešení: Každý (ale NEJMÉNĚ 10 procent lidí) MUSÍ přestat podporovat 20 nebo 30 korporací, které se nejvíce podílejí na instalaci otrockého systému. Tak je bojkotujte! „Vakcinační“ pasy (v současnosti postupují v Texasu, Kalifornii a Francii) musí být zmařeny.
Opravdu chcete pokračovat ve financování digitálního „poskytovatele“ „služeb“, který vás plně hodlá brzy strčit do Digitálního koncentračního tábora? Opravdu považujete za moudré budovat a financovat vlastní přihlášení na tábor? Protože financovat vlastního nepřítele znamená sázet proti sobě!
Hlavní bankou odpovědnou za 21 bilionů USD „chybějících peněz“ je NY Fed. Hlavními akcionáři NY Fedu je pět bank z Wall Street: JPMorgan Chase, Citigroup, Goldman Sachs, Morgan Stanley a Bank of New York Mellon. Těchto pět bank představuje dvě třetiny z osmi „globálních systémově důležitých bank“ (GSIB) v USA. Každý POTŘEBUJE vytáhnout své peníze z těchto pěti bank! Tohle je VÁLKA, tak přestaňte financovat svého NEPŘÁTELE!

Catherine ukazuje, jak NAJÍT NÁHRADU za svého kriminálního bankéře zde:

How to Find a Local Bank


Chcete-li najít novou banku, podívejte se na služby hodnocení bank a Komoru Obchod pro vaši oblast. Ujistěte se, že vaši novou banku nevlastní ani neřídí jedna nebo více zločineckých bank.
Mocenská elita si přeje zničit malé podnikání, protože to je základní kámen demokracie. To je důvod, proč americký režim tak tvrdě pracoval na tom, aby pracovní síle malých podniků poskytl alternativy k tomu, aby chodili do práce. Mocenská elita si také přeje kontrolovat dodávky potravin, takže zacílení na malé soukromé restaurace zabije sektor, ve kterém malí farmáři tyto restaurace tradičně zásobovali.
Slogan Klause Schwab-Rothschilda „2030 nic nevlastní“ skutečně znamená: „Je rok 2030, ukradli jsme vám veškerý majetek a od nynějška nebudeme dělat nic jiného, než vás neustále ovládat myslí“.
Řešení: Propusťte svého kriminálního bankstera; nadále používat hotovost; zůstaňte analogové a digitální, jak jen můžete; nechte svůj „chytrý“ telefon doma co nejčastěji; dostat zločinecké korporace z vašeho výkazu příjmů; přestaňte podporovat lidi, kteří nemají žádnou integritu a nestarají se o vás; vyhnout se inflaci tím, že budete vyrábět více pro sebe (jako je jídlo) nebo pracovat více pro sebe (jako je kutilství); transakce se zlatem a stříbrem; obchodujte pouze s lidmi, které máte rádi; investovat spíše do lidí než do věcí.
Na jiném místě se Catherine Austin Fitts zmínila o scéně z Yellowstonské série Tell-Lie-Vision, ve které postava Kevina Costnera říká svému synovi:
„Trik, jak porazit zlo, je v tom, že musíš být víc zlý než zlý, ALE TAKÉ MUSÍŠ SCHOPIT MILOVAT SVOU RODINU A UŽÍVAT SI ZÁPADU SLUNCE.“
Lidé tedy NESMÍ ztratit svou víru a NESMÍ ztratit svou lásku. Máme tu co do činění se SKUTEČNĚ VÁŽNÝM ZLEM, takže velká otázka zní: Jak to vyhrát, ale neztratit víru a lásku? Odpověď zní, že to musíme udělat s Božskou autoritou, protože u kořene jsme v duchovní válce.
Každá velká civilizace je postavena po jednom velkém dítěti. A buď svět, ve kterém chceme žít, financujeme, nebo ho mít nebudeme.

Poznámka redakce: Někdo by mohl říct že je to krytí, někdo jiný zas že je to dobře promyšlený plán. Je tu více věcí, jako je Biorobot neboli Člověk 2.0, tedy čověk propojený s AI, kde definitivně ztratíme to kým jsme jako lidé a budou z nás pracující bioroboti, budeme žít v utopii, kteoru zatím ještě nevykreslil žádný cifi spisovatel. Člověk bude mít hodnotu kuchyňského spotřebiče,… Odmítnout kreditní karty, no nevím… oni prostě stáhnu papírové bankovky a vymslí si k tomu jakoukoliv pitomost – například to že tam je extrémně nebezpoečnej virus a prostě je zneplatní… bankomaty vám to přestanou vydávat a prodejny to přestanou brát… musíme najít člověka kterej se vyzná v politice a potom tu naší bandu klaunů můžeme povyházet z okna, ale do té doby nám nezbývá nic jinýho než tyto směšné pokusy a demonstrace, kde bueme prosit vlastní vládu aby nám povolili okovy…
https://hrdinovesteckou.cz/other/892/catherine-austin-fitts-covid-je-kryti-pro-rabovani-a-bankrot-v-usa

https://t.me/nezaockovani2/30815