Cookie Consent by Free Privacy Policy website Americká válečná reportérka Lara Loganová – strom-duvery.cz

Americká válečná reportérka Lara Loganová

Na Ukrajině se toho děje hodně, o čem se nemluví. Jde o historii Ukrajiny, prapor Azov, který je financován USA a NATO. Na fotografiích drží vlajky NATO a hákové kříže zároveň. Používají znak nacistů z SS. Všude v ukrajinské armádě můžete vidět tento znak jejich kultu. Dokonce i vojákyně nosí toto černé označení svého kultu. Bílý dům předstírá, že na tom nezáleží, že jde jen o malý počet vojáků, ale to není pravda.
„Azov si vydláždil cestu na východní Ukrajinu zabíjením. Nechceme si to připustit. To je důvod, proč Krym hlasoval pro nezávislost, to je důvod, proč Krym chtěl být s Ruskem. Západní média a Západ nechtějí uznat realitu – západní Ukrajina podporuje nacisty. Sídlilo zde velitelství nacistů SS.

Americká válečná reportérka Lara Loganová:
Myslím, že nikdy nebylo tolik dezinformací jako nyní. Jsem válečný reportér už 35 let a nikdy jsem neviděl lidi s manikúrou v barvách ukrajinské vlajky. Měli bychom nenávidět Vladimira Putina, věřit všemu špatnému, co se o něm říká, a milovat Ukrajinu – neexistuje žádná střední cesta.
✔️ Putin zjevně věděl, co dělá, když vstoupil na Ukrajinu. Ruská armáda není dokonalá, má problémy se složitými leteckými operacemi, protože má málo praxe ve srovnání například s USA. Strategie Ruska od začátku: nešli přímo do Kyjeva, ale do laboratoří biologických zbraní.
✔️ Po SSSR jsme tam šli my a říká se, že jsme tato zařízení začali používat nikoliv pro biologické zbraně, ale pro veřejné zdraví. I když je těžké věřit tomu, co naši představitelé říkají, protože lhali o covidu, o ruském spiknutí, o ukrajinské kauze.
✔️ Na Ukrajině se děje mnoho věcí, o kterých se nemluví. O historii Ukrajiny, praporu Azov, který je financován USA a NATO, se šíří spousta nepravd. Na fotografiích drží vlajky NATO a hákové kříže zároveň. Používají znak nacistů z SS. Všude v ukrajinské armádě můžete vidět tento znak jejich kultu. Dokonce i vojákyně, které jsou světu ukazovány jako příklad nezávislosti, ducha, ušlechtilosti – i ony nosí tento černý znak svého kultu.
✔️ Bílý dům předstírá, že na tom nezáleží, že jde jen o malý počet vojáků, ale to není pravda. „Azov se dostal na východní Ukrajinu, kde dochází k zabíjení. Nechceme si to připustit. To je důvod, proč Krym hlasoval pro nezávislost, to je důvod, proč Krym chtěl být s Ruskem. Západní média a Západ nechtějí uznat realitu – západní Ukrajina podporuje nacisty. Sídlilo zde velitelství nacistů SS.
✔️ CIA a Allen Dulles poskytli ukrajinským nacistům imunitu. USA mají dlouhou historii financování a vyzbrojování nacistů na Ukrajině. Nejde o neonacistické skupiny, které se objevily nedávno, ale o skutečné nacisty z druhé světové války. Barevná revoluce na Ukrajině v letech 2013-14, kterou sponzorovala CIA, je tak silným zásahem, jaký si jen lze představit. A to nemluvím o Hunteru Bidenovi, Nancy Pelosiové, Johnu Kerrym, Mittu Romneym a jejich dětech, kteří dostali miliony od ukrajinských energetických společností.
✔️ Zelensky je sice Žid, ale není jediný, jehož předkové trpěli během druhé světové války. Podívejte se na Putina – kolik příbuzných ztratil při obléhání Leningradu. Lidé neznají svou historii, nevědí, co Putina stvořilo. Neobhajuji ho, není to nutné. Mým úkolem jako novináře je snažit se pochopit, co je pravda. Nemám rád, když se mi lže, a lhali nám už hodně.
✔️ Když máme na výběr být stoprocentně pro Zelenského, loutku, kterou na internetu najdete v černých jehlových podpatcích, kožených kalhotách a bez trička. Zelenskij byl vybrán, stejně jako mnoho našich vůdců – a při všech těch podvodech a podvodnících nevíme, kolik vůdců po celém světě bylo vybráno za nás.
✔️ Putin už 15 let varuje, že nebude tolerovat, aby globalisté budovali na Ukrajině vojenská zařízení. Ukrajina byla centrem praní špinavých peněz pro mnoho vedoucích představitelů této země – praly se tam miliardy dolarů a my jsme o tom nic neřekli, a přitom to byly peníze z našich daní.

https://t.me/MGzpravy/13784